Środa, 01 Luty 2023 | klubowiczów online: 0 | Logowanie
 

Regulamin

23 CZERWIEC 2012

Serwis Plastikowki.pl jest miejscem wymiany informacji, komentarzy, doświadczeń oraz myśli na tematy związane głównie z modelarstwem plastikowym.

Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe. Warunkiem uczestnictwa w dyskusjach jest jedynie rejestracja podczas której należy podać "nickname" oraz adres "e-mail". Pozostałe dane są niewymagane.

Rejestracja jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przestrzeganie regulaminu i zasad przedstawionych poniżej. Złamanie ich może spowodować wyciągniecie konsekwencji takich jak: usunięcie lub zablokowanie profilu. W szczególnych przypadkach naruszenia prawa przez klubowiczów podmiot prowadzący serwis będzie informował odpowiednie władze.

Użytkownicy wszystkie własne wypowiedzi publikują wyłącznie na własną odpowiedzialność. Podmiot zajmujący się utrzymaniem serwisu Plastikowki.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników. Opinie klubowiczów nie są opiniami i poglądami tego podmiotu.

Administrator strony zastrzega sobie prawo do redagowania oraz usuwania materiału zamieszczanego przez klubowiczów.

Osoba, która dokona rejestracji w serwisie Plastikowki.pl wyraża jednocześnie zgodę na dostęp do zamieszczanych przez siebie informacji oraz materiałów przez innych klubowiczów oraz udziela podmiotowi utrzymującego serwis Plastikowki.pl nieodpłatnej licencji do wykorzystania materiałów oraz zrzeka się wszystkich roszczeń w stosunku do tego podmiotu w przypadku ich wykorzystania w tym kopiowania i przetwarzania.

Na stronach serwisu Plastikowki.pl zabrania się:
  1. umieszczania treści sprzecznych z przepisami prawa, treści erotycznych i pornograficznych, treści propagujących przemoc, wulgarnych, naruszających dobre obyczaje oraz normy moralne, naruszających dobra osobiste lub obrażających godność innych osób, treści nakłaniających do nienawiści na tle rasowym, wyznaniowym, etnicznym etc.
  2. umieszczania treści handlowej, reklamowej, komercyjnej w tym hiperłączy odnoszących się do tych treści
  3. wszelkich działań mających na celu zakłócanie, utrudnianie oraz destabilizację działania serwisu.

Klubowicz w każdej chwili może usunąć własny profil lub poszczególne materiały przez siebie zamieszczone bez uprzedniego podania przyczyny.

Podmiot utrzymujący serwis zastrzega sobie prawo zmiany treści regulaminu w każdym momencie i bez podania uzasadnienia. O każdej zmianie regulaminu wszyscy klubowicze zostaną poinformowania odpowiednio wcześniej. W przypadku braku jego akceptacji klubowicz będzie mógł zrezygnować z uczestnictwa w życiu serwisu Plastikowki.pl usuwając własny profil.

Nazwa serwisu, logo graficzne oraz oprogramowanie użyte do jego stworzenia jest objęte ochroną prawną. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Plastikowki.pl jest zabronione.

Powrót

 
Współpraca

Zapraszamy do współpracy z naszym serwisem.

Dowiedz się więcej »
Centrum Pomocy

Znajdziesz tu wiele odpowiedzi na pytania dotyczące naszego serwisu.

Szukaj pomocy »
Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem.

Dowiedz się więcej »